Araç Koltuğu ve Döşemesi Yıkama

Araç Koltuğu ve Döşemesi Yıkama


Araç Koltuğu ve Döşemesi Yıkama

Araç koltuk temizleme işlemimizde araçların koltuk, tavan, taban dahil olmak üzere tüm kumaş döşemeli bölgelerini yıkıyoruz. Yıkama yöntemimiz Patenli olan Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu SKE yıkama yöntemidir.  Bu yöntem sadece Yaz-Kış’da vardır. The Natural adını verdiğimiz %100 doğal olan yeşil sertifikalı ana temizlik solüsyonumuzu kullanırız. The Natural milyonlarca kabaran küçük baloncuk çıkarır (tıpkı soda gibi) bu sayede kir ve lekeleri yüzeye iter ve sonrasında güçlü vakumlu ekipmanlarımız ile çekeriz.  Sıcak Su ile yıkamamız daha derinlemesine bir temizlik sağlar ve böylelikle bakteri ve mikropları da yok ederiz.  Özellikle yeni 2. El araç alan müşterilerimiz bizleri tercih etmektedirler. İçlerine sine sine araçlarını kullanırlar, önceki kullanıcılardan hiçbir eser kir ve bakteri bırakmayız. Aracınız iç kokusu bile çok değişecektir.

Araç Koltuk Temizleme Yöntemimizde Gereksiz Aşırı Su kullanmayız.

Bizim Yöntemimiz ile aracınızı kalmaz, koku yapmaz, camları gece boyunca açık bırakmaz zorunda değilsiniz. Aracınızı bırakmak, tekrar bırakıp tekrar bir gün sonra gelip almak zorunda değilsiniz. Otomobilinizi sadece 1 saat içerisinde tertemiz yaparız. Geriye sadece hafif bir nem kalır. Bu şekilde aracınızı alıp hemen kullanabilirsiniz. Sadece 3-4 saat içerisinde de tamamen kurur. Diğer yöntemler gibi 1 gün boyunca ıslak tekrar gidip gelmek zorunda kalmazsanız.

Aşırı su kullanıp aracınızın koltuklarını suya sabuna boğmayız. Koltukların sünger kısmının derinlerine ve döşemenin alt tabakasına su geçirmeyiz. Bizim yöntemimizle yıkanan araçların koltukları ve döşemeleri daha geç kirlenir, nedeni ise diğer yöntemler gibi kuruduğunda geriye kiri yapışkan gibi çeken sabun veya deterjan kullanmamamızdır. Diğer yöntemler kiri, sabunu, bakteri ve mikropları çıkarmak yerine aksine koltuk ve döşemenin dibine itip orada bırakırlar, bizim araç koltuk temizleme ve yıkama yöntemimizde bunlar yaşanmaz. Diğer yöntemler de sağlıksız unsurların yaşamaları için elverişli ortam oluşur. Koku, küf, mantar ve bakteri oluşması için uygun ortamı yaratır.

Araç koltuk temizle işleminde kullandığımız solüsyonlar

The Natural solüsyonumuz o kadar saftır ki saf su ile aynı pH derecesine sahiptir. Diğer yöntemler he ne yaparlarsa yapsınlar ila ki sabun, deterjan kalıntısı bırakacaklardır, bırakmamaları için tek alternatifleri ikinci kez, üçüncü kez saf sıcak su ile tekrar tekrar iyice durulayıp yıkamalarıdır. Bunu hiçbir firma yapmaz yapsa bile aşırı ovalamadan dolayı koltuk ve döşemelere zarar vereceklerdir. Bizim araç koltuk temizleme yöntemimizde asla elektrikli bir ovalama makinesi veya fırçası kullanmayız, aşırı kirli ise ve gerekli görülürse tamamen hassas gerçek at kılından yapılmış fırçalar kullanırız.

Araç Koltuk Temizleme

Yıkadığımız araç türleri; Otomobil, Minibüs, Otobüs, Kamyonet ve diğer koltuk ve döşeme bulunan tüm araçlardır. Ayrıca yat, gemi ve tekne döşeme temizliği de yapıyoruz.

filo araç detaylı oto yıkama

Yaz-Kış ile detaylı koltuk ve döşemenizi yıkatmanın rahatlığını yaşarsınız. Dilerseniz araçlarınızın olduğu yere gelip yerinde yıkama yapabilir veya aracınızı bizim tesislerimize getirip tesislerimizde yıkama yaptırabilirsiniz. Bunun için bölgenizde Yaz-Kış şubenize sorunuz.

Araç Koltuklarınızı yıkatmak için Yaz-Kış’ın uzman teknisyenlerine güvenebilirsiniz. Koltuk ve döşeme temizliğinde eğitim almış uzmanlardır.  Sizde tertemiz bir araca kavuşmak, kir, leke, koku ve bakterilerden arındırılmış bir araca binmenin içi huzurunu yaşamak içi hemen en yakın Yaz-Kış bayiniz ile iletişime geçiniz.